horoscope february 6 sagittarius horoscope today february 22 2019 horoscope capricorn personality horoscope february Marriage horoscope compatibility in kannada virgo daily horoscope january 27 27 january 2019 january 13 horoscope aquarius or aquarius january 2019 horoscopes gemini 19 horoscope february daily horoscope horoscop gemini 4 4 february 2019 virgo february 12 compatibility continue reading birthday horoscope aquarius january 7 2019 cancer compatibility quotes pisces cancer other signs compatibility see more 15 january please click for source regina russell pisces horoscope libras in scorpio horoscope taurus horoscope for january 28 2019 pisces love horoscope for january 26 2019 scorpio january 15 compatibility March libra horoscope for january 23 2019

Збори мешканців сіл Ракошинської та Зняцівської сільських рад, представників районної поліції та влади, за участі ромів с.Домбоки відбулися сьогодні в селі Ракошино. Хочемо окремо зазначити, що ЗМІ віднеслися з порозумінням та увагою до цього питання, були присутні майже всі провідні телеканали області.

Люди прийшли на це зібрання з однією метою - ми всі хочемо жити та спільно існувати в своїх селах, незалежно від національності, кольору шкіри, віросповідування. Але, на превеликий жаль, окремі верстви населення цього не розуміють і не хочуть. Зухвалість, нахабство, відчуття безнаказаності, жадоба до легкої наживи і най головне - прогалини в законодавстві подекуди сприяють цьому.

Йшлося про випадки, що мали місце не так давно, де головними фігурантами є молодики ромського поселення с.Домбоки. Їх поведінка серед людей, в побуті, в селі викликає відповідну реакцію громади. Саме тому люди ініціювали Нас на проведення Таких зборів.

Крадіжки з дворогосподарств, перешкоджання руху транспортних засобів на дорозі, зневажливе ставлення до людей похилого віку, невідвідування школи, викрадення врожаю сільгосппродукції, випасання коней на людських городах, незаконні пункти по збору металобрухту, пересування на гужовому транспорті по селу на великій швидкості та в нетверезому стані - саме про це, та ще багато іншого говорили сьогодні люди.

Разом із Зняцівським сільським головою вже на найближчій колегії маємо намір ініціювати розгляд питання щодо відповідності як отримання - так і використання державних коштів на утримання неповнолітніх дітей в ромських сім’ях, адже зі слів керівника управління соціального захисту населення Мукачівської райдержадміністрації Немйо О.О., який був присутнім, часто гроші використовуються не за призначенням. Вкотре порушувалося питання, щодо невеликої зміни маршруту рейсового автобусу, який би потрібно змінити для комфорту та зручності людей, а саме заїжати до облаштованої та освітленої автобусної зупинки біля магазину с.Домбоки. На нашу думку, тут потрібна лише воля і бажання районної влади, представники якої були присутні.

Маємо надію та віримо в те, що громаду сіл почули жителі компактного проживання ромів у с.Домбоки.

IMG A11b9883e32f681c9a4ea1a74f0a73e5 V
IMG D32eee6accf2415faf353d0f5b103f18 V (1)
Imgonline Com Ua Compressed 37PgPWiW3dpIlkML
Imgonline Com Ua Compressed B2MYKJntod
Imgonline Com Ua Compressed BKGSHytG3qkZXi (1)
Imgonline Com Ua Compressed RR0zbW96VoLodPOS
Imgonline Com Ua Compressed CZfBTH8Eb91LW5At
Imgonline Com Ua Compressed CrMjfiJ9h7dan
Imgonline Com Ua Compressed H9llq13ElJ9FZrJ
Imgonline Com Ua Compressed NCDy6IhYZxu6BtGd
Imgonline Com Ua Compressed NtaDNENVCgqaOn
Imgonline Com Ua Compressed R0Qvk4045ErJIkjm
Imgonline Com Ua Compressed X2y88D4YaV