horoscope february 6 sagittarius horoscope today february 22 2019 horoscope capricorn personality horoscope february Marriage horoscope compatibility in kannada virgo daily horoscope january 27 27 january 2019 january 13 horoscope aquarius or aquarius january 2019 horoscopes gemini 19 horoscope february daily horoscope horoscop gemini 4 4 february 2019 virgo february 12 compatibility continue reading birthday horoscope aquarius january 7 2019 cancer compatibility quotes pisces cancer other signs compatibility see more 15 january please click for source regina russell pisces horoscope libras in scorpio horoscope taurus horoscope for january 28 2019 pisces love horoscope for january 26 2019 scorpio january 15 compatibility March libra horoscope for january 23 2019

Депутати Ракошинської сільської ради VІІ скликання та їх виборчі округи

 

№ одномандатного виборчого округу

Прізвище, ім’я, по-батькові

Межі одномандатного виборчого округу (назва вулиць, будинки від і до)

Населений пункт

1

Варга Ірина Дмитрівна

Європейська 82-158, 27-95

Ракошино

2

Кельман Оксана Дмитрівна

Європейська 160-254

Кругова

Ракошино

3

Спачинський Василь Миколайович

Європейська 97-165

Спортивна

Млинська

Ракошино

4

Смужаниця Василь Васильович

Травнева

Жовтнева

Новосільська

Ракошино

5

Ковач Михайло Михайлович

Перемоги

Дружби

Ракошино

6

Балаж Кіті Василівна

Кошута

Латорична

Ракошино

7

Пацьо Василь Васильович

Кольки

Грібувська

Вайди

Ракошино

8

Молнар Адальберт Войтехович

Садова

Шкільна

Ракошино

9

Гамович Ірина Петрівна

Кукушкіна

К.Арпада

Дулішковича

 

10

Паулич Іван Іванович

Ніртелецька

Заводська

Ракошино

11

Балаж

Олександр Олександрович

Петефі

Д.Шандора

Ракошино

12

Шафар Іван Іванович

Європейська 1-25, 2-80

Молодіжна

Ракошино

13

Шимон Володимир Васильович

Конституції

Бор канюка

Зарічна

Тиха

Руське

14

Деркач Іван Дмитрович

Духновича 72-134, 3-83, 2-70

Руське

15

Сурдюк

Анатолій Іванович

Духновича 93-181, 136-208

Руське

16

Глагола Іван Яношович

Виноградна

Чопівці

17

Дзямко Михайло Михихайлович

Вишнева

Мічуріна

С.Паньки

 

Чопівці

18

Деркач Василь Михайлович

Миру

Возз’єднання

Бенедиківська 4-20, 1-53, 22-78

Бенедиківці

19

Деркач Віталій Михайлович

Бенедиківська 55-111, 80-134

Ірлявська

Підгірна

Бенедиківці

20

Ковбин Василь Васильович

Шевченка

Макаренка 1-7, 2-10

Домбоки

21

Фауст Іван Йосипович

Студентська

Старосільська

Макаренка 9-29, 12-26

Домбоки

22

 

Європейська 167-229, 256-326

Кутова

Пражська

Кайданово

23

Кармазин Анатолій Іванович

Набережна

Шарішська

Кайданово

24

Хаван Василь Іванович

Космонавтів

Гвардійська

Кайданово

25

Коштура Наталія Володимирівна

Кайданівська 1-47, 2-76

Кайданово

26

Стегней Світлана Дмитрівна

Багньова

Кайданівська 49-95, 78-188

Кайданово