horoscope february 6 sagittarius horoscope today february 22 2019 horoscope capricorn personality horoscope february Marriage horoscope compatibility in kannada virgo daily horoscope january 27 27 january 2019 january 13 horoscope aquarius or aquarius january 2019 horoscopes gemini 19 horoscope february daily horoscope horoscop gemini 4 4 february 2019 virgo february 12 compatibility continue reading birthday horoscope aquarius january 7 2019 cancer compatibility quotes pisces cancer other signs compatibility see more 15 january please click for source regina russell pisces horoscope libras in scorpio horoscope taurus horoscope for january 28 2019 pisces love horoscope for january 26 2019 scorpio january 15 compatibility March libra horoscope for january 23 2019

Дорогі вчителі!

Прийміть нащиріші вітання із

професійним святом

З Днем працівника освіти!

Ми щиро вдячні вам за вашу 

натхненну працю, високий

професіоналзім та життєву мудрість.

Від усього серця бажаємо кожному

педагогу міцного здоров'я на довгі літа,

благополуччя, щястя, миру, 

любові та злагоди.

Хай завжди щедрою на сходи буде

освітянська нива, а в усіх ваших

починаннях будуть супутниками

успіх і удача!

З повагою - сільський голова села Ракошино  В. Коштура

 

Голова Ракошинської сільської ради

Мукачівського району Закарпатської області

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05.10.2019

c.Ракошино

74

 

 

Про скликання першого пленарного засідання двадцять третьої

сесії сьомого скликання

Відповідно до статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати перше пленарне засідання двадцять третьої сесії сьомого скликання 15 жовтня 2019 року о 10:00 годині у приміщенні адмінбудівлі сільської ради, з таким порядком денним:

  1. Про внесення змін до Програми соціального, економічного і культурного розвитку та благоустрою сіл Ракошинської сільської ради на 2019 рік.

  2. Про Програму проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що передбачається для продаж.

  3. Про внесення змін до рішення двадцятої сесії сьомого скликання від 24.12.2018 №798 «Про сільський бюджет на 2019 рік».

  4. Про дострокове припинення дії договору оренди нежилого приміщення.

  5. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

  6. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

  7. Про розгляд листа Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.

  8. Про розгляд заяв.

  9. Різне

           Сільський голова                                                   В.Коштура

З 1 жовтня 2019 року згідно  з рішенням  Уряду змінено механізм надання пільг на житлово-комунальні послуги. Відтепер правильно функціонуватимуть   дві  системи надання пільг у грошовій формі – готівкова й безготівкова.

Зокрема,  пільги  у безготівковій формі надаватимуть через АТ „Ощадбанк”. Для цього Ощадбанк вестиме персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок  для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально.  Перевагою безготівкової форми є самостійне перерахування АТ „Ощадбанк” коштів за надані пільги на рахунки  управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг  на підставі договорів, що укладаються між ними та Ощадбанком, без залучення пільговика.

Для автоматизованого розрахунку пільг на оплату житлово-комунальних  послуг та уникнення розбіжностей персональних даних, пільговикам  необхідно надати  до управління соціального захисту населення, (далі Управління), за місцем реєстрації (проживання), номери своїх мобільних телефонів, платіжні квитанції, а також, у разі зміни  паспорта, зміни  адреси  місця реєстрації (проживання), або зміни складу сім’ї (одруження/ розлучення/ народження дитини) повідомити орган соціального захисту населення  ( м. Мукачево,  вул. Миру,18,каб.14).

Пільговики, також, можуть скористуватися правом отримувати пільги  „живими” грошима, за умови особистого подання заяви до Управліня за місцем реєстрації (проживання), не пізніше 15 жовтня 2019 року. Однак, така форма надання пільг вимагає самостійної щомісячної оплати за надані житлово-комунальні послуги.

Збори мешканців сіл Ракошинської та Зняцівської сільських рад, представників районної поліції та влади, за участі ромів с.Домбоки відбулися сьогодні в селі Ракошино. Хочемо окремо зазначити, що ЗМІ віднеслися з порозумінням та увагою до цього питання, були присутні майже всі провідні телеканали області.

Люди прийшли на це зібрання з однією метою - ми всі хочемо жити та спільно існувати в своїх селах, незалежно від національності, кольору шкіри, віросповідування. Але, на превеликий жаль, окремі верстви населення цього не розуміють і не хочуть. Зухвалість, нахабство, відчуття безнаказаності, жадоба до легкої наживи і най головне - прогалини в законодавстві подекуди сприяють цьому.

Йшлося про випадки, що мали місце не так давно, де головними фігурантами є молодики ромського поселення с.Домбоки. Їх поведінка серед людей, в побуті, в селі викликає відповідну реакцію громади. Саме тому люди ініціювали Нас на проведення Таких зборів.

Крадіжки з дворогосподарств, перешкоджання руху транспортних засобів на дорозі, зневажливе ставлення до людей похилого віку, невідвідування школи, викрадення врожаю сільгосппродукції, випасання коней на людських городах, незаконні пункти по збору металобрухту, пересування на гужовому транспорті по селу на великій швидкості та в нетверезому стані - саме про це, та ще багато іншого говорили сьогодні люди.

Разом із Зняцівським сільським головою вже на найближчій колегії маємо намір ініціювати розгляд питання щодо відповідності як отримання - так і використання державних коштів на утримання неповнолітніх дітей в ромських сім’ях, адже зі слів керівника управління соціального захисту населення Мукачівської райдержадміністрації Немйо О.О., який був присутнім, часто гроші використовуються не за призначенням. Вкотре порушувалося питання, щодо невеликої зміни маршруту рейсового автобусу, який би потрібно змінити для комфорту та зручності людей, а саме заїжати до облаштованої та освітленої автобусної зупинки біля магазину с.Домбоки. На нашу думку, тут потрібна лише воля і бажання районної влади, представники якої були присутні.

Маємо надію та віримо в те, що громаду сіл почули жителі компактного проживання ромів у с.Домбоки.

IMG A11b9883e32f681c9a4ea1a74f0a73e5 V
IMG D32eee6accf2415faf353d0f5b103f18 V (1)
Imgonline Com Ua Compressed 37PgPWiW3dpIlkML
Imgonline Com Ua Compressed B2MYKJntod
Imgonline Com Ua Compressed BKGSHytG3qkZXi (1)
Imgonline Com Ua Compressed RR0zbW96VoLodPOS
Imgonline Com Ua Compressed CZfBTH8Eb91LW5At
Imgonline Com Ua Compressed CrMjfiJ9h7dan
Imgonline Com Ua Compressed H9llq13ElJ9FZrJ
Imgonline Com Ua Compressed NCDy6IhYZxu6BtGd
Imgonline Com Ua Compressed NtaDNENVCgqaOn
Imgonline Com Ua Compressed R0Qvk4045ErJIkjm
Imgonline Com Ua Compressed X2y88D4YaV