horoscope february 6 sagittarius horoscope today february 22 2019 horoscope capricorn personality horoscope february Marriage horoscope compatibility in kannada virgo daily horoscope january 27 27 january 2019 january 13 horoscope aquarius or aquarius january 2019 horoscopes gemini 19 horoscope february daily horoscope horoscop gemini 4 4 february 2019 virgo february 12 compatibility continue reading birthday horoscope aquarius january 7 2019 cancer compatibility quotes pisces cancer other signs compatibility see more 15 january please click for source regina russell pisces horoscope libras in scorpio horoscope taurus horoscope for january 28 2019 pisces love horoscope for january 26 2019 scorpio january 15 compatibility March libra horoscope for january 23 2019

До відома мешканців населених пунктів Ракошинської сільської ради!!!

Щорічно перед святкуванням свята Воскресіння Христового виконкомом Ракошинської сільської ради встановлено великі контейнери ТОВ "АВЕ-Мукачево" для вивезення твердих побутових відходів. Контейнери будуть встановлені з 16 квітня по 22 квітня 2019 року. Місця встановлення контейнерів: с.Бенедиківці - на пагорбі біля греко-католицької фари, с.Кайданово - торговий центр та біля кафе-магазину "Третій тайм", с.Руське- парк с.Руське, с.Домбоки - біля магазину споживчого товариства, с.Чопівці - біля магазину, с.Ракошино - біля сільської ради та біля магазину АВС ( восьмий магазин). Прохання до всіх мешканців сільської ради викидувати тверді побутові відходи у контейнери ТОВ "АВЕ-Мукачево".  Велике прохання не викидати біологічні відходи!

           До відома мешканців населених пунктів Ракошинської сільської ради!

          Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 28.03.2019 № 230/0/188-19 щодо запровадження нового виду соціальної допомоги, департамент соціального захисту населення повідомляє, що з метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім’ях, Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям” від 13.03.2019 № 250 та запроваджено додатковий вид соціальних виплат – допомога на дітей, які виховуються багатодітних сім’ях. 

          Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

          У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

         Розмір допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях становить 1700 гривень щомісячно.

         Водночас зазначаємо, що рішенням Уряду збережено право на отримання із 01.04.2019 допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня – червня   2019 року.

        Звертаємо увагу, що одним із документів, який подається для призначення допомоги є, зокрема, копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу). Оскільки дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років, зазначена норма застосовується для дітей після виповнення шестирічного віку.

 

 

 

Сьогодні  08 квітня 2019 року в адмінприміщенні Ракошинської сільської ради відбулося друге пленарне засідання двадцять першої сесії сьомого скликання. Основними питаннями, які розглядалися на засіданні сесії було затвердження Програми виконання оплачуваних суспільно-корисних робіт на 2019 рік, внесення змін до рішення двадцятої сесії сьомого скликання від 24.12.2018 №798 «Про сільський бюджет на 2019 рік», внесення змін до рішення першого пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії сьомого скликання від 18.10.2018 №765 «Про Програму  соціального захисту населення  «Турбота» Ракошинської сільської ради на 2019 рік», встановлення ставок на туристичний збір на 2019 рік, затвердження розпоряджень сільського голови, розгляд заяв та інше. З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному сайті сільської ради.

 

До відома  мешканців населених пунктів Ракошинської сільської ради!

Ракошинська сільська рада звертається до фізичних осіб підприємців та юридичних осіб, що функціонують на території сільської ради та виказують бажання прийняти участь у програмах із надання іноземними установами грантової фінансової підтримки малого і середнього бізнесу із наступним. Підрозділами Управління СБУ України в Закарпатській області, у відповідності до визначеної законодавством компетенції, здійснюються комплексні заходи, спрямовані на забезпечення належного рівня контррозвідувального захисту органів влади  і управління, місцевого самоврядування, державних установ, підприємств, організацій, у т.ч. з метою виявлення злочинних спроб, спрямованих на створення прихованих каналів фінансування розвідувальної, терористичної, диверсійної, сепаратистської та  іншої протиправної діяльності на шкоду національній безпеці України.

Офіційне посилання на статтю де можна прочитати передісторію до фільму та переглянути сам фільм: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/2/view/5604?fbclid=IwAR1dmWWvslYY5usBICI7pDbAkM7RMuFXuzYBbjBpJ4Sh0ZrGiG7AO1EnMmw#.8OZBURfm.dpbs

Фільм можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=RgTmqNmg4o0