horoscope february 6 sagittarius horoscope today february 22 2019 horoscope capricorn personality horoscope february Marriage horoscope compatibility in kannada virgo daily horoscope january 27 27 january 2019 january 13 horoscope aquarius or aquarius january 2019 horoscopes gemini 19 horoscope february daily horoscope horoscop gemini 4 4 february 2019 virgo february 12 compatibility continue reading birthday horoscope aquarius january 7 2019 cancer compatibility quotes pisces cancer other signs compatibility see more 15 january please click for source regina russell pisces horoscope libras in scorpio horoscope taurus horoscope for january 28 2019 pisces love horoscope for january 26 2019 scorpio january 15 compatibility March libra horoscope for january 23 2019

        

      05 квітня 2016 року відбулося чергове засідання сесії Ракошинської сільської ради, з порядком денним затвердженим розпорядженням сільського голови від 25.03.2016 №10.

           Було розглянуто ряд питань, які обговорювались депутатами на засіданні сесії. Це питання виділення коштів для облаштування під’їзної дороги до кладовища в с.Чопівці за рахунок коштів Програми благоустрою населених пунктів на 2016 рік. Роботи проведені власними силами мешканців с.Чопівці за активної участі сільських депутатів с.Чопівці Дзямко М.М. та Глагола І.Я.

 

          Також одним з важливих питань, яке на нашу думку внесе покращення та спрощення для мешканців населених пунктів сільської ради – є введення до штатного розпису апарату управління сільської ради посади державного реєстратора, у обов’язки якого буде входити відповідно державна реєстрація прав на нерухоме майно та державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Ці дії будуть здійснюватися в сільській раді. До штатного розпису також введено посаду працівника з благоустрою в обов’язках якого буде обслуговування території населених пунктів сільської ради з питань благоустрою. Нововведенням в цьому плані буде збір інформації та підготовка матеріалів щодо порушення правил благоустрою та відповідна передача їх до правоохоронних органів. До функціональних обов’язків цієї особи входитиме благоустрій території, прилеглої до майнового комплексу стадіону та спортивного майданчика з штучним покриттям.

        Доведено до відома депутатів та затверджено відповідним рішенням ряд розпоряджень сільського голови. Зокрема про благоустрій населених пунктів Ракошинської сільської ради та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території населених пунктів, яким встановлено п’ятницю – днем санітарного очищення території населених пунктів сільської ради та проведення 23 квітня 2016 року дня благоустрою територій населених пунктів (суботника) на території Ракошинської сільської ради. Проводиться роз’яснювальна робота із населенням щодо прибирання своїх прилеглих територій від сміття.

    Не менш важливим питанням, що розглянуто на сесії та прийнято позитивне рішення щодо надання дозволу на виготовлення детального плану забудови в с.Ракошино, вул.Травнева, б/н (в закинутому саді) – результатом якого буде початок будівництва культурно-релігійного молодіжного центру реформатською громадою с.Ракошино. Даний центр буде загальносільським.

    Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг». Відповідно до цього Закону, органом реєстрації визначено виконавчий орган сільської ради, покладено повноваження по реєстрації місця проживання на діловода сільської ради.

    Одним з важливих та болючих питань є ремонт дороги вулиці Дружби-Латорична. Наразі розробляється проектно-кошторисна документація на ці роботи, як наслідок проведення наради за участі голові райдержадміністрації з керівниками підприємств, представниками релігійних громад, сільськими депутатами, керівництвом села. Зокрема сільським депутатом Балаж О.О. оприлюднено позицію громади-про намір перекриття дороги вулиці Дружби-Латорична для руху великогабаритного транспорту, в разі якщо дані установи та організації відмовляться допомогти селу. Депутати одноголосно підтримали таку ініціативу.

     Обговорено проблемне питання, яке виникає майже щодня – це поселення компактного проживання ромів. Щодня до сільської ради надходять скарги від мешканців сіл нашої сільської ради щодо засміченості території, крадіжок,випасання свійських тварин (коней) на паях та городах людей, самовільного вирізання дерев в урочищі «Сад», поганого ставлення до перехожих на дорозі. Ситуація вкрай важка-люди доведені до відчаю, вже лунають заклики до вчинення самосудів.

    Вирішено питання,щодо облаштування та встановлення шлагбауму в кінці вул.Підгірна с.Бенедиківці. Там було влаштоване стихійне сміттєзвалище, яке ліквідовано представниками єврейської громади,при влаштуванні паркану. Депутати підтримали пропозицію сільського голови, який запропонував розглянути можливість підсипки вул.Підгірної за умови коли більша частина мешканців укладе угоди про вивіз ТПВ. Наразі шлагбаум буде відкриватися-закриватися при проходженні свійських тварин. Вночі та вдень шлагбаум буде закрито. Треба розуміти й тих людей, які живучи в селі та маючи ВРХ мають певні сподівання на якийсь прибуток, що інколи є чи не єдиним джерелом проживання родини. Водночас і самим мешканцям вул.Підгірної слід «оглянутися» довкола себе.

Активне та жваве обговорення виникло в депутатів при розгляді звернення «Закарпаттяобленерго», яке просило отримати згоду на розробку документації з землеустрою, але знову, як і в старі-добрі часи - В ПОСТІЙНЕ КОРИСТУВАННЯ, забувши при цьому, що є вже приватною установою. Тому депутати категорично проти терміну «постійне користування» - пропонуючи при цьому ОРЕНДУ зазначеної з/д. Вважаємо це справедливим та правильним рішенням. Кожен, хто заробляє на нашій землі-повинен платити селові. Тим більше приватник-монополіст. Така одноголосна позиція депутатів.

Зацікавленість в депутатів викликала відсутність будь-якої інформації в сільській раді, щодо надання згоди-погодження на встановлення бетонних опор приватними компаніями, що надають ПЛАТНІ послуги зв’язку. Навіть депутати «старожили» не пам’ятають щоб таке розглядалось на сесіях. В результаті-звернення до приватних структур про надання такої інформації (при наявності).

Заслухано також інформацію голови тимчасової робочої комісії, щодо проблемного питання екологічної безпеки стосовно витоку нечистот та цільового використання земель в с.Чопівці. Вирішено надіслати пропозицію-звернення власникам об’єктів порушень.

Наслідками проведення сесії стало прийняття ряду рішень, депутатських звернень…Більш детально з текстами рішень,прийнятими на сесії 05.04.2016р можна ознайомитися через 10 днів в розділі «Прийняті рішення».Ракошинська сільська рада