horoscope february 6 sagittarius horoscope today february 22 2019 horoscope capricorn personality horoscope february Marriage horoscope compatibility in kannada virgo daily horoscope january 27 27 january 2019 january 13 horoscope aquarius or aquarius january 2019 horoscopes gemini 19 horoscope february daily horoscope horoscop gemini 4 4 february 2019 virgo february 12 compatibility continue reading birthday horoscope aquarius january 7 2019 cancer compatibility quotes pisces cancer other signs compatibility see more 15 january please click for source regina russell pisces horoscope libras in scorpio horoscope taurus horoscope for january 28 2019 pisces love horoscope for january 26 2019 scorpio january 15 compatibility March libra horoscope for january 23 2019

         06 квітня головою Ракошинської сільської ради здійснено робочу поїздку до м.Ніртелек (Угорщина). В ході перемовин з мером нашого угорського міста-побратима  досягнуто домовленості  щодо обміну поїздок наших дітей. Так 20-21 травня 2016 року група наших дітей, що складається з учнів трьох наших шкіл відвідає угорське місто Ніртелек. Щодо питання визначення самого списку дітей, які їдуть в подорож - сільська рада застосувала вже звичний  підхід. Як і минулого разу, коли учні наших шкіл їздили в Польщу, до нашого міста-побратима Грібува - ми надали право формування списку директорам шкіл, які в свою чергу вирішили ці питання з вчителями, класними керівниками. В результаті - подали до сільської ради списки учнів, з яких буде сформовано групу. Наразі за сприяння наших угорських колег, особисто мера Ніртелека Йожефа Секереша вирішується питання виготовлення віз для учнів та вчителів, що їх супроводжуватимуть.

 

IMG 3292
IMG 3294
IMG 3295

А вже 27-28 травня 2016 року в с.Ракошино пройде міжнародний дитячий турнір з міні-футболу серед дітей - мешканців Ніртелеку (Угорщина), Грібува (Польща), В.Шарішу (Словаччина) та Ракошина. Вже дали згоду на участь угорські колеги, очікуємо на підтвердження словацьких та польських колег з наших міст-побратимів.

Ці два заходи - результат спільної роботи наших колег з міст-побратимів. На одній із зустрічей в Словаччині сільським головою Ракошина було запропоновано приділити більше уваги саме таким заходам - за участі дітей. Пропозицію Ракошинського сільського голови підтримали всі троє наших колег. До речі це не перші такі заходи - крім поїздки в Польщу наші дітки, що займаються в Ракошинській дитячій школі мистецтв вже два рази відправляли свої роботи (малюнки) на міжнародні виставки в Грібув (Польща) та В.Шаріш (Словаччина), отримували цінні подарунки та грамоти.

Ракошинська сільська рада