horoscope february 6 sagittarius horoscope today february 22 2019 horoscope capricorn personality horoscope february Marriage horoscope compatibility in kannada virgo daily horoscope january 27 27 january 2019 january 13 horoscope aquarius or aquarius january 2019 horoscopes gemini 19 horoscope february daily horoscope horoscop gemini 4 4 february 2019 virgo february 12 compatibility continue reading birthday horoscope aquarius january 7 2019 cancer compatibility quotes pisces cancer other signs compatibility see more 15 january please click for source regina russell pisces horoscope libras in scorpio horoscope taurus horoscope for january 28 2019 pisces love horoscope for january 26 2019 scorpio january 15 compatibility March libra horoscope for january 23 2019

14 серпня 2017 року  в адмінприміщенні Ракошинської сільської ради відбулося засідання тринадцятої сесії сьомого скликання. До порядку денного засідання сесії було включено ряд питань, а саме: внесення змін в бюджет,  затвердження розпоряджень сільського голови, затвердження Програми  виготовлення право установчих документів на будівлі та земельні ділянки загальноосвітніх шкіл Ракошинської сільської ради, підготовка до проведення святкування Дня села, розгляд заяв та інше.

 

Питання,що виносились на порядок денний, щодо затвердження ПКД - перенесені на наступне засідання,через відсутність експертизи проектів. Щодо внесення змін до бюджету сільської ради, то сесією сільської ради спрямовано кошти на придбання сувенірної продукції, грамот, медалей, призів для дітей, встановлення сцени у зв’язку із святкуванням Дня села, заміну патронів, ламп та кабелю по вул.Європейській, встановлення велопарковок та лавок біля дитячих майданчиків в с.Ракошино та в с.Кайданово, встановлення безкоштовних велопарковок біля автобусних зупинок в Кайданові-Ракошині, підсипку дитячих майданчиків, обрізку дерев біля Ракошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул.Вайди та вивіз обрізаних дерев у дошкільні навчальні заклади, які мають пічне  опалення. Депутатами підтримано всі зміни до бюджету, за наслідками було прийнято відповідне рішення. Депутат сільської ради Пацьо В.В. не підтримав пропозицію вивозу обрізаних дров до дошкільних навчальних закладів, запропонував при цьому  складувати ці дрова з метою  подальшого продажу. Таку пропозицію не підтримав жоден з присутніх. Сільськими депутатами прийнято Програму виготовлення право установчих документів на будівлі та земельні ділянки загальноосвітніх шкіл Ракошинської сільської ради, яка включає виготовлення технічних паспортів, інвентарних справ, свідоцтв про право власності на земельні ділянки, фінансування якої буде передбачено при формуванні сільського бюджету на 2018 рік. Також депутатами розглянуто ряд заяв щодо виділення земельних ділянок, надання одноразової матеріальної допомоги учаснику АТО, надання приватним підприємцям дозволу на продаж земельних ділянок комерційного призначення. Розглянули й звернення батьків вихованців ДНЗ-4,щодо облаштування в садочку вбиральні всередині приміщення. Враховуючи,що всі садочки передані на балансоутримання до відділу освіти РДА – при зверненні батьків сільською радою було направлено лист-пропозицію, щодо спільного фінансування зазначеного питання. Відповідь Мукачівської РДА про відсутність коштів та передбачення їх для облаштування вбиральні в ДНЗ у 2018 році дає надію та сподівання,що зазначене питання буде позитивно вирішено в перші місяці 2018 року. Сільська рада ,в свою чергу обов’язково передбачає  кошти для спів фінансування( за формулою 50на 50) та замовить і оплатить ПКД з бюджету сільської ради. З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на офіційному ВЕБ-сайті сільської ради.

Image 0 02 05 47
Image 0 02 05
Image 9 V